Hakkımızda

Dynamicube Yazılım Hakkında

Mayıs 2010 tarihinde, mali yazılımlar ve web sitesi yazılımları alanındaki deneyim ve tecrübemizi piyasaya sunmak amacıyla Dynamicube Yazılım ve İnternet Hizmetleri markası ile şahıs işletmesi olarak doğduk.

2013 ve 2014 yıllarında ilk paket programlarımızı hazırlayarak piyasaya sunduk.  Ağustos 2016 itibariyle  Türkiye ve Dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren işletmelerde 550 nin üzerinde bilgisayarda paket programlarımız aktif olarak çalışmaktadır. Yazılımlarımızı hazırlarken kullanıcı dostu olması, pratik ve işlevsel olması temel önceliğimizdir. Sattığımız paket programlarda müşterilerin özel ihtiyaçlarını da göz önüne alarak yazılımlarımızı müşterilerimize özel hale getirerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Paket yazılımlarımız masaüstü uygulaması olarak çalışmakta iken, özel yazılım talep eden müşterilerimize tercihlerine göre masaüstü yada web tabanlı yazılımlar üretmekteyiz. 

Hedefimiz; Türkiyede ve Türki Cumhuriyetlerde çok sevilen yazılımlarımıza yakın gelecekte çoklu dil desteği vererek tüm dünyaya açılarak, Türkiyeye yüksek miktarda döviz girişi sağlarken, Türkiyenin adının uluslararası düzeyde bilişim alanında çokça telafuz edilmesine katkı sağlamaktır.