Teslimat & İade Şartları

1) TESLİMAT ŞARTLARI

1.1) Dynamicube Yazılım® dan satın aldığınız yazılım, uzaktan bağlantı programları ile online olarak kurulumu yapılıp teslim edilir.

1.2) Satın alınan yazılım, özel talepler içermesi durumunda ise satış sözleşmesinde yer alan teslimat tarihleri geçerlidir.

1.3) Yazılım/programlarımızın kurulumu Dynamicube Yazılım® tarafından yapılır, müşteriye sunulan yazılımlar, kapalı kaynak kod ile, kurulum yapılan makinaya lisanslanarak teslim edilir.

1.3) Satın alınan yazılım ve programlarda, müşteriye kurulum ve lisans aktivasyonu yapıldıktan sonra iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.


2.2) İADE ŞARTLARI

2.1) Dynamicube Yazılım® tarafından geliştirilen yazılımların ve uygulamaların tümü garantimiz altındadır. Garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlamaktadır.

2.2) Dynamicube Yazılım® son kullanıcının yazılımı satın aldığı başlangıç tarihinden itibaren 1 (Bir) YIL süresince yazılımdaki üretim hatalarına karşı garanti eder.

2.3) Dynamicube Yazılım® yazılım satışının başlangıç tarihinden itibaren yazılıma ait sorun ve arızaların çözümünü 2(İki) yıl süreyle garanti eder. destek kapsamında çözülemeyen kullanıcı sorunları ücretli servis kapsamında değerlendirilecektir. Yazılımlarınızda üretici firmadan dolayı kaynaklanan hatalarda servis ücreti talep edilemez.

2.4) Garanti süresi içinde, yazılım üretim hatalarıyla ilgili sorun giderilme süresi en fazla 30 işgünüdür. Sorunların çözümü için geçen süre garanti süresine eklenmez. Yazılıma ait sorun ve arızaların tarafımıza mail yolu ile bildirilmesi üzerinden ücretsiz çözüm süresi en fazla 48 saattir. Sorunların çözümü için geçen süre garanti süresine eklenmez. Bilgisayarın arızalanması, başka yazılım yüklenmesi, donanım değişikliği, virüs girmesi, işletim sisteminin çökmesi, elektrik kesintisi, hatalı açma kapama, donanım yetersizlik ve uyumsuzlukları, ağ sorunları, yanlış kurulum, hatalı yükseltme(upgrade) ve kullanıcının yazılım sistemini kullanım kurallarına uygun olmayan biçimde kullanması gibi nedenlerden kaynaklanan sorun ve arızalar, garanti ve destek kapsamının dışındadır.

2.5) Yazılım sisteminin konusuna giren mevzuat, uygulama ve raporlarda değişiklik olması ya da çeşitli nedenlerle programa ek yapılması durumunda, yapılacak tüm değişiklik ve eklemeler garanti kapsamının dışındadır.

2.6) Türkiye Cumhuriyeti Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre yönetmelik, anında ifa edilen hizmetlere cayma hakkı tanımamıştır. Örneğin, anında indirilip kullanılan yazılım ve programlarda, anında indirilebilen müzik yada videolarda, sipariş üzerine özel olarak hazırlanan ürünlerde, son kullanma tarihi geçebilecek mallarda, paketi açılmış kaset, CD ve benzeri veri depolama aygıtlarında, Satın alınan hizmet özel bir web sitesi veya özel yazılım (kodlama & tasarım) ise Dynamicube Yazılım® ayıbı gidermekle yükümlü olup, Alıcı bu hizmetin hiçbir şekilde cayma hakkını kullanıp ürünü iade ederek para iadesi talebinde bulunamazlar.

2.7) Web sitemizden (web sitesi pakedi veya yazılım (kodlama & tasarım) alan müşteri bu koşulları kabul etmiş sayılır